Акція до Святого Миколая

На території Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади зокрема та Тлумацького району загалом, Тлумацькою міською радою спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тлумацької РДА  проведено акцію «Світом Миколай мандрує».

Цьогоріч кошти з бюджету міської ради Тлумацької ОТГ було передбачено на солодкі подарункові набори до дня св..Миколая для всіх 23-ох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  а також для 57 дітей, що виховуються у сім’ях військовослужбовців, які брали та беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України.

Мета акції – подарувати дітям радість та турботу, а також підтримати віру в добро у сім’ях вищезазначених категорій. Фахівці центру передавали  дітям солодощі разом із щирими побажаннями щастя, благополуччя та миру у Новому 2018-му році.