Відбулось нагородження кращих футболістів Тлумаччини

У  неділю,  19 листопада, в Народному Домі міста Тлумача відбулась церемонія нагородження призерів Чемпіонату та Першості Тлумацького району з футболу за підсумками сезону 2017 року. У святкуванні взяли участь міський голова Тлумацької об' єднаної територіальної громади Роман Круховський та голова районної ради Василь Двояк .

В ході церемонії були відзначені команди-призери, які були нагороджені медалями, кубками та грамотами. Окрім цього, за підсумками голосування представників команд, нагороди отримали кращі футболісти району. Не залишилися і осторонь кращі арбітри району, вони були нагороджені пам’ятними статуетками.

Святкове дійство відбулася за підтримки керівництва місцевої влади та районної федерації футболу.