Хай не спішать літа на Ваш поріг

Дата: 02.10.2017 16:30

Є в нашому житті свята, які торкаються кожного із нас. Щорічно, на початку жовтня відзначаємо одне із таких свят – День людей похилого віку. У бібліотеках району пройшли святкові заходи присвячені цій даті під назвою «День добра та поваги». Було проведено невеличкі концертні програми, зустрічі за круглим столом, години доброти й милосердя, де люди старшого покоління спілкувалися за чашкою чаю, ділилися спогадами про сімейні радощі та улюблену справу. Багато вітань, теплих слів подяки прозвучали в цей день людям, які заслуговують на повагу, турботу та любов в бібліотеках сіл: Бортники, Жуків, Гарасимів, Колінці, Яківка, Ісаків, Хотимир та інших. У Братишівській бібліотеці прийшла година доброти «Відкрите серце для любові», на яку запросили та вшанували людей похилого віку. Ведуча, бібліотекар Зоряна Ткачук, перегорнула сторінки життя, пригадала цікаві епізоди в їх біографії, молодість та юність. Привітати найповажних гостей та висловити найщиріші слова вдячності прийшла виконуюча обов’язки сільського старости Марія Шкварок. Побажала всім присутнім добра, любові, поваги від дітей та онуків, шани від односельців та мирного неба над головою. Про кожного з гостей були сказані гарні слова. Додала наснаги гостям свята виставка-пошанування «Шануймо старість». Свято пройшло тепло й задушевно за горнятком чаю.