Відбірковий огляд-конкурс дитячої художньої самодіяльності

25 квітня 2017 року в Народному Домі міста Тлумача було проведено обласний  відбірковий огляд-конкурс дитячої художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл та позашкільного навчального закладу ОТГ, який оцінювало компетентне журі з обласного Центру дитячого естетичного виховання.

Схвальні відгуки журі заслужили хори Тлумацької ЗОШ  І-ІІІ ступенів та Тлумацької гімназії (керівники Ігор Танчак та Світлана Козак), добре представили   ОТГ  вокальні групи солістів-вокалістів «Немеркнуче  сяйво» (керівник Ігор Танчак) та ансамбль «Нотка» Тлумацької гімназії.

Здивував журі своєю високою майстерністю виконання гурт вчителів та учнів Надорожнянського НВК, вокальна група, а також  хор Тлумацького Будинку дитячої та юнацької  творчості.

Члени журі відзначили високу майстерність солістів. Зокрема, Святослава Стеф’юка з Тлумацької гімназії, Василя Чемериса з Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ангеліну Дудяк, Софію Лесюк та Анастасію  Мосяк з Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості, Наталію Козак з Тлумацької гімназії.

За належну роботу на окрему увагу заслужив оркестр народних інструментів Братишівського НВК (керівник Василь Криховецький), а у літературному читанні були відзначені читці Тлумацької гімназії  Роксолана  Мандар та  Надорожнянського  НВК Ілона Романюк.