Відбулася зустріч з міністром освіти і науки України Л.Гриневич

Дата: 26.09.2017 16:45

Сьогодні, 26 вересня, на базі ІФНТУ під час засідання асоціації ректорів ВНЗУ відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич із освітянами Івано-Франківської області серед яких була і делегація освітян (Мандар Н.В., Кушнірик Л.Є., Денькович Н.О.) Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань І.Мандаром.

Під час свого виступу міністр намагалася донести до присутніх тонкощі новоприйнятого «Закону про освіту», який напередодні був підписаний президентом України Петром Порошенком, вказала на новизну та виокремила можливі ризики. Під час спілкування Лілія Михайлівна дала відповіді на ряд поставлених запитань освітянами області.

Скориставшись можливістю міністр привітала освітян із прийдешнім святом та побажала всім миру, добра та здійснення всіх мрій.