Відбулося перше засідання XV сесії Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 14.12.2017 17:02

Сьогодні, 14 грудня, у Великій залі засідань адмінбудинку Тлумацької районної ради під головуванням  міського голови Романа Круховського відбулося перше засідання п'ятнадцятої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Сесія розпочалася з привітання міського голови Р.Круховського та нагородження грамотами депутатів міської ради, в.о. старост сіл Тлумацької міської ради ОТГ з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року,про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік,  про звіт постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами, про здійснення аналізу впливу регуляторного акта проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ «Про внесення змін до «Положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» затвердженого рішенням міської ради від 27 серпня 2014 року №1443-45-2/2014», про укладення на новий термін договору оренди нерухомого майна, про передачу в оперативне управління відділу освіти Тлумацької міської ради ОТГ майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, про внесення змін до рішення одинадцятої сесії Тлумацької міської ради від 10.08.2017р. №323-11/2017 «Про затвердження переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднанних територіальних громад у 2017 році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького району Івано-Франківської області», про Програму «Соціального захисту і підтримки  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах Тлумацької міської ради ОТГ на 2018 рік», про затвердження Програми розвитку освіти,  фізичної культури та спорту Тлумацької  об’єднаної територіальної  громади на 2018-2022 роки, про затвердження Програми «Культура Тлумаччини» на 2018-2021 роки, про розгляд заяв із земельних питань.

В різному депутатами були прийняті звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України щодо Стратегії реформування лісового господарства України та підтримки змін у виборчому законодавстві та прийнятті нового Виборчого кодексу України.

Відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу виконавчого комітету

Тлумацької міської ради ОТГ