Проведення історичної години пам’яті «Їх душі – горіння і криця» у центральній бібліотеці Тлумацького ОТГ.

Історія України багата як на славні, так і на трагічні події. 14 жовтня - це одна із найвизначніших дат в історії України. Це свято наших дідів, нас і всієї нашої країни. Героїчна історія УПА є величним прикладом жертовного служіння українському народу.

Народе мій, великий український! Стою сьогодні перед тобою, як син землі української, бо настала свята година молитви і сповіді,  яка встає з чистоти матінки – землі і пречистого світла  батька - неба,  і  зоріє в тому світлі українська душа, і  являє молитву та  сповідь у слові, яке почули у  центральній бібліотеці Тлумацького ОТГ студенти  аграрного коледжу. Для них було проведено історичну годину пам’яті  «Їхдуші – горінняі криця». Студенти мали змогу почути, що УПА – це армія українців, які хотіли, щоб Україна була незалежною і щоб на Україні не панували чужинці. А господарями були українці із своїми символами та звичаями. Для присутніх на заході було презентовано книжково-ілюстративну виставку «Вони за Україну полягли»,  художнє читання поезій, монологів, проведено огляд трилогії Михайла Андрусяка «Брати Грому», «Брати вогню», «Брати просторів»та трагічної повісті Марії Матіос «Солодка Даруся».

Підростаючому поколінню у незалежній державі треба знати правду про минуле своєї країни, щоб узяти в спадок усе краще, позитивне, розвиваючи  в собі національну свідомість, дух високої моралі,активну громадянську позицію, бути гідними нащадками героїв!

Слава Героям! Слава Україні!