Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами

У п’ятницю, 2 червня, в приміщенні Тлумацької міської ради, з метою попереднього розгляду питань, які виносяться на пленарне засідання восьмої сесії міської ради, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації, управління майном та комунальними підприємствами (голова комісії В.Р. Пелех).

На комісії розглядались матеріали  щодо прийняття майна у комунальну власність Тлумацької міської ОТГ та ряд інших важливих питань. Комісією опрацьовані всі звернення, внесені уточнення та  пропозиції, до проектів рішень оформили висновки.