Відбулись громадські слухання

Дата: 30.10.2017 20:58

У неділю, 29 жовтня, в приміщенні Народного дому м. Тлумача під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ відбулися громадські слухання для врахування громадських інтересів, щодо розгляду та затвердження детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для добудови до магазину «Ритм» та обслуговування прилеглої території. Баланс території – загальна площа  0.012га., під будівлями – 0.0053га., вільна територія – 0.0065га.в м. Тлумач, вул. Поповича,6, Івано-Франківської області.

За результатами громадського обговорення на даних слуханнях було прийняте рішення винести вищезгаданий детальний план території на розгляд постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та чергової сесії Тлумацької міської ради ОТГ .