Let’s Do It, Ukraine!

Дата: 28.04.2017 17:11

Сьогодні, 29 квітня Тлумацька міська рада ОТГ долучилася до наймасштабнішої соціально-екологічної акції Let’s Do It, Ukraine! (Зробимо Україну чистою). Міським головою Круховським Р.П., працівниками виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ, спільно з громадськими активістами було проведено прибирання території навколо сміттєзвалища в м. Тлумачі. Активні громадяни, які не бажають миритися з перетворенням країни на суцільний смітник, переконані, що ключове завдання – зміна свідомості людей. Прибрати разом свій двір чи парк, посадити на місці купи сміття дерева чи квіти, організувати роздільне збирання відходів – такі прості спільні дії допомагають виробленню звички ніколи не смітити. Учасники ініціативи «Зробимо Україну чистою!» («Let’s do it Ukraine!»), разом прибираючи сміття, утверджують ідею чистого довкілля. Вони переконані, що людина, яка хоч раз добровільно прибирала парк,, сквер чи іншу територію вже не кидатиме сміття де заманеться і робитиме зауваження своїм друзям чи колегам, які ще не позбулися шкідливої звички. Просимо громаду долучатися до даної акції не тільки в сьогоднішній день , а кожні наступні дні заради того, щоб зробити нашу країну чистою та сформувати національну культуру чистоти!