Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян

У п'ятницю, 28 квітня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури,  духовності, молодіжної політики, спорту, туризму та захисту прав громадян ( голова комісії  О.В. Мельник).

У порядку денному засідання комісії розглядались питання про затвердження Порядку організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО, про затвердження Програми «Духовне життя громади» на 2017-2021 роки.

Комісії опрацювали звернення, внесли уточнення, пропозиції до проектів рішень, оформили висновки.