В КП «Тлумачкомунсервіс» проведено навчання з питань безпеки

18.04.2024 року відділом профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області було проведено навчання законодавства та нормативних актів з питань охорони праці, обладнання, вантажопідйомних машин, пожежної безпеки, гігієни праці та надання першої медичної допомоги при нещасних випадках з працівниками комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс».

14:34 18.04.2024

Понад 900 прикарпатців взяли участь у суспільно корисних роботах від початку року

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» за період з 03.03.2023 по 18.04.2024 Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено 358 договорів на суспільно корисні роботи, до яких залучено 2124 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 285 внутрішньо переміщених осіб.

13:42 18.04.2024

Юні тлумачани продовжують перемагати

Учасники колективу «IntoNacijaUA” Тлумацького ліцею №2 (керівник В. Добровольський) здобули перемогу (диплом І ступеня) у ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “SPRING TALENTS” у номінації «Вокально-інструментальне мистецтво», виконавши пісню «Червона рута» Володимира Івасюка.

11:49 18.04.2024

До уваги керівників територіальних громад та громадян Прикарпаття: настав період ефективної боротьби з борщівником Сосновського

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформують та наголошують, що настав період інтенсивного зростання борщівника Сосновського, а також  період ефективної  боротьби з ним.

13:26 17.04.2024

Чергові перемоги талановитої молоді Тлумаччини

13 квітня у м. Чернівці відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Злата Фест», в якому колектив «Memory» Тлумацького БДЮТ (кер. М. Марчук) у непростій боротьбі здобув Гран-Прі за композицію «Зозуля» та став лауреатом ІІ премії з композицією «Шукай мене».

11:10 17.04.2024

Зустріч із поетом Богданом Томенчуком (Презентація книги «Вишийте, мамо, бронежилет»)

Сьогодні у Публічній бібліотеці  Тлумацької міської ради відбулася зустріч із українським поетом, освітянином, лауреатом премії імені В.Чорновола, міської премії імені І.Франка, премії імені П.Куліша та обласною премією  ім. В. Стефаника у номінації «Поезія» за книгу «Переступний день» Богданом Томенчуком, на якій було презентовано його книгу «Вишийте, мамо, бронежилет».

17:02 16.04.2024

Міський голова провів щотижневу робочу нараду

16 квітня міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання: охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, соціального захисту тощо.

11:43 16.04.2024

Дитина контактувала з хворим на кашлюк. Що робити?

Згідно з інформацією Центру громадського здоров’я України, за 12 місяців 2023 року в Україні було зареєстровано 707 випадків захворювання на кашлюк у 20 областях України. Найбільше — на Волині та Рівненщині. Причина такого поширення хвороби, як зазначають експерти, полягає в недостатньому охопленні щепленнями проти кашлюку дитячого населення. Для порівняння: в 2022 в Україні було зафіксовано всього 32 випадки захворювання. А за перші два місяці 2024 року — уже 515.

09:32 16.04.2024