Візит представників Програми USAID DOBRE

У середу, 13 березня, із моніторинговим візитом Тлумацьку міську територіальну громаду відвідали наші багаторічні партнери, представники Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», що фінансується Агентством США  з міжнародного розвитку (USAID).

11:18 15.03.2024

Про мобільний застосунок для жінок що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику

Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії створено застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику.

09:55 15.03.2024

Нові вимоги до безпечності та якості молока: на що звернути увагу господарствам з виробництва молока

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області вкотре наголошує операторам ринку з виробництва сирого молока на необхідності дотримання:

08:48 15.03.2024

14 березня – День українського добровольця

14 березня ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

16:50 14.03.2024

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

Основним завдання служби зайнятості є максимально якісне та оперативне задоволення потреб роботодавців та безробітних осіб, які часто звертаються за допомогою у підборі кваліфікованого персоналу чи пошуку роботи.

08:41 13.03.2024

У КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» відкрили оновлене хірургічне відділення

Медична галузь у житті громади займає одне з ключових місць, тому керівники Тлумацької міської ради та КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» постійно працюють над покращенням її матеріально-технічної бази  та якості надання медичних послуг на високому рівні.

17:49 12.03.2024

На Тлумаччині провели в останню путь загиблого воїна Ярослава Глушка

Сьогодні, 12 березня, у с. Кутище розпочався чин похорону полеглого захисника Ярослава Глушка. Після прощання з Героєм в батьківській домівці та у храмі Різдва Івана Хрестителя ПЦУ, похоронний кортеж вирушив до м. Тлумача.

15:37 12.03.2024