Міський голова провів щотижневу робочу нараду

16 квітня міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання: охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, соціального захисту тощо.

11:43 16.04.2024

Дитина контактувала з хворим на кашлюк. Що робити?

Згідно з інформацією Центру громадського здоров’я України, за 12 місяців 2023 року в Україні було зареєстровано 707 випадків захворювання на кашлюк у 20 областях України. Найбільше — на Волині та Рівненщині. Причина такого поширення хвороби, як зазначають експерти, полягає в недостатньому охопленні щепленнями проти кашлюку дитячого населення. Для порівняння: в 2022 в Україні було зафіксовано всього 32 випадки захворювання. А за перші два місяці 2024 року — уже 515.

09:32 16.04.2024

Польська делегація відвідала бібліотеку

На днях з візитом у м.Тлумач завітали гості із гміни Пачкув (Республіка Польща), з якою Тлумацька міська рада налагодила партнерське співробітництво ще у 2019 році. Очолив польську делегацію бургомістр згаданого міста Артур Ролка.

11:50 15.04.2024

У Тлумацькій громаді  відкрили міні-пекарню

У Тлумацькій громаді відкрили міні-пекарню

Проєкт міні-пекарні був ініційований громадською організацією "НАШ КРЕАТИВ" в особі голови - Зоряни Цимбалістої у співпраці з приватним підприємцем та Центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради.

10:27 15.04.2024

Сказ – це  небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей

Сказ – це небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області наголошує, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку.

08:45 15.04.2024

Профілактична бесіда з протидії булінгу

З метою профілактики з протидії булінгу в Тлумацькому ліцеї №1 вчора, 11.04.2024 р., службою у справах дітей Тлумацької міської ради спільно з інспектором Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області  лейтенантом поліції Віталієм Зваричевським та провідним фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Світланою Лущак було проведено профілактичну бесіду з учнями молодших класів та ознайомлено їх з презентацією «СТОП БУЛІНГ».

14:27 12.04.2024