Дата: від до Скинути

До уваги фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції!

Інформуємо, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918 (із змінами) фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (далі - отримувачі) мають право на отримання бюджетних коштів.

13:14 03.04.2024

Обговорено питання  щодо надання допомоги особам постраждалим від насильства

Обговорено питання щодо надання допомоги особам постраждалим від насильства

2 квітня відбулася робоча зустріч у рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або гендерно-зумовленого насильства в Івано-Франківській області».

11:31 03.04.2024

Прикарпаття знову у лідерах за кількістю ухвалених рішень щодо надання мікрогрантів

Від початку 2024 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання коштів мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи для 177 жителів Прикарпаття, в тому числі 8 внутрішньо переміщених осіб. Після отримання коштів мікрогранту дані особи зобов’язані створити 278 робочих місць.

10:58 03.04.2024

Тлумач вкотре підтвердив імідж інтелектуального центру на обласних змаганнях розумників

Команда з цікавою назвою "Ґачі з Товмачі", яку тренують Руслан та Олександра Чаплінські, минулими вихідними у фіналі виборола Кубок зимових Ігор Інтелекту - 2024 на обласному телебаченні «Галичина».

09:27 03.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Тлумачкомунсервіс» повідомляє, що у середу, 03.04.2024 р., в м. Тлумачі по вул. Промислова, пров. Промисловий, Колійова, Заболотного, Яворницького, Героїв України, Мелінишина,  РЕМ з 9-00 год.  до 17-00 год. буде відсутнє водопостачання у зв'язку з ремонтними роботами.

16:59 02.04.2024

Міський голова провів щотижневу робочу нараду

У вівторок, 2 квітня, міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, соціального захисту тощо.

15:49 02.04.2024

Засідання батьківського клубу «З надією в серці» до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм

2 квітня 2024 року відповідно до річного плану роботи «Інклюзивно-ресурсного центру» Тлумацької міської ради проведено засідання батьківського клубу «З надією в серці» до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

15:42 02.04.2024