Майстер-клас «Патріотична брошка-бантик»

Напередодні Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України бібліотека для дітей КЗ "Публічна бібліотека Тлумацької міської ради" провела майстер-клас «Патріотична брошка-бантик».

15:58 18.08.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету

18 серпня під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:43 18.08.2023

«Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради отримав навчально-розвитковий набір для дітей

У рамках співпраці департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації з представництвом Save the Children in Ukraine та з метою підвищення рівня надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, 17 серпня 2023 року відбулась передача навчально-розвиткового набору для «Інклюзивно-ресурсного центру» Тлумацької міської ради.

17:50 17.08.2023

Довідку про склад сім'ї скасовано!

Kабінет Міністрів України прийняв ряд постанов про скасування вимог щодо надання довідки про склад сім'ї для отримання певних адміністративних послуг.

10:47 17.08.2023

Оголошуємо набір на 1-шу хвилю UPSHIFT в Івано-Франківській області