Дата: від до Скинути

На порядку денному – підготовка до нового навчального року та опалювального сезону

22 серпня міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти, культури  тощо.

10:40 22.08.2023

Українська вишивка: від історії до сучасності

20 серпня відбулася мистецько-патріотична акція «Незламна мужність поколінь», на якій діяла виставка «Українська вишивка: від історії до сучасності». Бібліотечні працівники КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» організували дану виставку, зібравши унікальну колекцію вишиванок (від старовинних, датованих XVIII ст., до сучасних), українського народного одягу, верет (покривала з ряднини, різнокольорові килими з грубої вовни).

13:33 21.08.2023