Дата: від до Скинути

На Тлумаччину завтра, 22 липня, привезуть тіло загиблого воїна – Миколи Романюка з села Попелів

Просимо усіх жителів міста Тлумача гідно зустріти Героя, сформувавши живий коридор вздовж вулиць нашого міста. Орієнтовний час прибуття – 10:45 год. (центр міста, біля пам’ятника «Борцям за волю України», краще прийти заздалегідь). Далі похоронний кортеж прямуватиме з м. Тлумача в с.Попелів, де об 11:00 год. відбудеться прощання з Героєм та чин похорону. Вічна пам’ять Герою!

15:33 21.07.2023

Тренінг на тему «Емоційне вигорання» від БФ «Рокада»

За допомогою фасилітатора БФ «Рокада» в Тлумацькій громаді Вікторії Пушки 19 липня 2023 року відбувся тренінг для працівників КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» на тему: «Емоційне вигорання. Визначення. Стадії», який провели психологи фонду І.Смоляр та Ю.Атаман.

10:25 21.07.2023

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

20 липня відбулась двадцять сьома чергова сесія Тлумацької міської ради восьмого скликання, на порядок денний якої були винесені 21 питання. У пленарному засіданні, яке очолив міський голова Ігор Петрук, узяли участь 17 з 26-х депутатів.

14:59 20.07.2023

В ході підготовки до чергової двадцять сьомої сесії, відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури, з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту за участі міського голови Ігоря Петрука та постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, енергозбереження, транспорту та благоустрою на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд чергової сесії міської ради. Особливу увагу кожна з комісій приділила профільним питанням та внесла свої рекомендації.

09:52 19.07.2023

Запрошуємо на благодійну виставу

За підтримки депутата Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко 21 липня о 18:00 год. в Тлумацькому народному домі відбудеться благодійна вистава «Чіріклі» (Циганська Мати) від театр-студії «В. Ти. К.» за п'єсою Олександра Гавроша, в якій розповідається  про материнську любов та циганську долю.

10:13 18.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Тлумачкомунсервіс» повідомляє, що сьогодні, 18.07.2023р., у зв'язку з ремонтними роотами буде відсутнє водопостачання з 10.00 до 17.00 год. у м. Тлумачі по вул. Коцюбинського, Довженка.

10:10 18.07.2023