Дата: від до Скинути

Сьогодні 33-тя річниця проголошення Декларації про державний суверенітет України

Наприкінці 1980-х років національно-визвольний рух українців швидко набирав сили. В українському парламенті склалися сприятливі умови, аби питання відновлення української державності постало однозначно і рішуче.

07:43 16.07.2023

У світі дитячих ігор

Бібліотека для дітей КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» провела тимбілдинг «У світі дитячих ігор», що спрямований на згуртування користувачів бібліотеки і формування навичок для вирішення спільних завдань в команді. Протягом дня діти мали нагоду пограти у якусь з настільних ігор на свій смак, які бібліотека отримала завдяки ГО «Сильно». Настільні ігри унікальні, вони захоплюють і не відпускають, сприяють спілкуванню, розвивають мислення, пам’ять, поповнюють словниковий запас.

15:28 14.07.2023

Відправлено допомогу нашим воїнам-захисникам

12 липня в Україні відзначається велике релігійне свято – День святих верховних апостолів Петра й Павла. Кожен хоче провести його в домашньому колі, під мирним небом, в добрі та злагоді, проте вчергове українці зустрічають цей день в умовах війни з російським агресором.

10:22 12.07.2023

Послуги у сфері зайнятості на Гіді

Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям

15:27 11.07.2023

Міський голова провів щотижневу нараду

Сьогодні міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти, культури  тощо.

13:48 11.07.2023