Міський голова провів щотижневу нараду

Сьогодні міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти, культури  тощо.

13:48 11.07.2023

Сімейні лікарі чекають вас у пункті «Здоров’я»  у м. Тлумачі

Сімейні лікарі чекають вас у пункті «Здоров’я» у м. Тлумачі

Здоров’я є найціннішим скарбом для кожної людини та одним з джерел щасливого життя. Якщо ви здорові, то легко впораєтесь з будь-якою справою. Проте, здоров’я неможливо «придбати» і «зафіксувати» на якомусь етапі життя раз і назавжди, а про нього потрібно постійно піклуватися.

11:00 11.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ! Штормове попередження

У зв’язку з випаданням сильних зливових дощів, в другій половині доби 07 липня та впродовж 08 липня на окремих річках басейну Дністра очікується продовження проходження високого дощового паводку з підвищенням рівнів води на 0,5 – 1,5 м над поточними відмітками. Затоплення заплав, с/г угідь, часткове затоплення об’єктів прирічкової інфраструктури, окремих населених пунктів (Калуський район). Формування високого місцевого та схилового стоку.(помаранчевий рівень небезпеки).

21:54 07.07.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету

6 липня під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:22 06.07.2023