Дата: від до Скинути

Що потрібно знати про технічне обслуговування газових мереж у багатоквартирному будинку?

Для забезпечення безпеки газопостачання та готовності внутрішньобудинкових систем газопостачання дво – або багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласникам такого буднику або за їх рішенням – управитель багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників в багатоквартирного будинку, інша уповноважена співвласниками особа мають укласти договір на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку з оператором газорозподільної системи або іншим обʼєктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

13:49 05.03.2024

Міський голова вчергове відвідав поранених військових

Сьогодні міський голова Ігор Петрук, його заступник Василь Гнатюк та працівники відділу у справах ветеранів війни управління соціальної підтримки та захисту населення виконавчого комітету Тлумацької міської ради відвідали поранених військовослужбовців, які проходять лікування та реабілітацію у нашому краї.

14:44 01.03.2024

Отримайте компенсацію за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

З 29 серпня 2023 року роботодавці можуть отримати компенсацію витрат за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю відповідно до Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю № 893 від 22.08.2023 року (https://is.gd/vhrGs6).

11:14 01.03.2024

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» продовжились змаганнями з баскетболу в с. Колінці

29 лютого відповідно до календаря всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у філії Тлумацького ліцею №1 – с. Колінці відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат.

10:59 01.03.2024