Дата: від до Скинути

У Тлумацькому ліцеї №1 відбудеться відкриття меморіальних дощок Івану Сапіжаку та Роману Круховському

В День Героїв, 23 травня, о 14:00 год. на території Тлумацького ліцею №1 відбудеться відкриття меморіальних дощок випускникам навчального закладу: командиру гірсько-штурмової роти, старшому лейтенанту Івану Сапіжаку та колишньому міському голові Тлумацької ОТГ, солдату, гранатометнику стрілецької роти Роману Круховському, які героїчно загинули у війні з російським агресором, захищаючи рідну землю.

19:13 20.05.2023

19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

З 19 травня 2011року Всесвітня організація сімейних лікарів WONCA започаткувала святкування Всесвітнього дня сімейного лікаря. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме первинна медико-санітарна допомога має бути основою в організації медичної допомоги населенню.

14:05 19.05.2023

Про отримання невиплачених сум пільговику

Згідно із постановою від 18.04.2023 № 340 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”, пільговики можуть отримати не виплачені суми пільг.

11:15 19.05.2023

Сьогодні Всесвітній день вишиванки

Вишиванка є символом краси, здоров’я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам’ять роду, вірність і любов. Вишиванка є національним оберегом, святинею, що символізує собою духовне багатство українського народу та несе наші традиції і мудрість.

14:00 18.05.2023

В Україні триває заборона використання дронів та квадрокоптерів

Тлумацька міська рада нагадує, що в період воєнного стану на території України заборонено запускати у повітря дрони, квадрокоптери та безпілотні літальні апарати без відповідного дозволу. Такі польоти будуть трактуватися як шпигунство та диверсійна діяльність.

11:29 17.05.2023

Відійшов у вічність воїна УПА Василь Кузик з с.Петрилів

Зі смутком повідомляємо, що на 99-ому році життя відійшов у вічність щирий патріот України, нескорений борець, воїн УПА Кузик Василь Дмитрович з с. Петрилів. Все своє свідоме життя він боровся за Україну, за її незалежність та самостійність.

11:13 17.05.2023