ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Протягом ночі та ранку 07 квітня по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 метрів, протягом доби 07 квітня на дорогах збережеться ожеледиця.

17:22 06.04.2023

Візит в Тлумацький районний суд в рамках Проєкту ЄС з підтримки реформи правосуддя в Україні «Право-Justice»

До Тлумацького районного суду Івано-Франківської області 05 квітня 2023 року з робочим візитом прибули: Суддя Верховного Суду, Голова Етичної Ради Лев КИШАКЕВИЧ, Голова Вищої Ради Правосуддя Григорій УСИК, Голова Ради суддів України Богдан МОНІЧ, член Ради суддів України Андрій ПОТАПЕНКО, Голова Державної Судової Адміністрації України Олексій САЛЬНІКОВ, Радник Голови Державної Судової Адміністрації України Іван БАЛАКЛИЦЬКИЙ, т. в. о. Голови Служби судової охорони Віктор МОРОЗ, Радник Голови Служби судової охорони Катерина ТІТУНІНА, а також Головна міжнародна експертка з питань судової реформи Проєкту ЄС «Право-Justice» (Польща) Анна АДАМСЬКА-ГАЛЛАНТ, міжнародні експертки Проєкту ЄС (Литва) Жівілє НАВІЦКАЙТЕ-БАБКІН та Рада МОЛЬЄНЕ, головні національні експерти компоненту з питань судової реформи Проєкту ЄС «Право-Justice» Володимир ЧАБАН та Ольга СРІБНЯК і експерти проєкту Євгенія БОНДАРЕНКО та Сергій ГОРОВЕНКО, а також начальник територіального управління ДСА України в Івано-Франківській області Оксана РИБАК, начальник територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області Андрій МАЛАНІЙ.

11:21 06.04.2023

Ситуація з коронавірусною хворобою у Тлумацькій громаді

На сьогодні в Україні циркулює більш заразний варіант вірусу, що спричиняє Covid-19 - «Омікрон» XBB.1.5, який має неофіційну назву «Кракен». Вчені попереджають, що цей штам може поширюватися швидше та викликати більш серйозні наслідки для здоров’я людей.

11:34 05.04.2023

До уваги суб’єктів господарювання Тлумацької громади

Тлумацька міська рада в рамках співробітництва із програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) реалізовуватиме ряд розвиткових проектів на території громади. Одним із напрямків в якому громада співпрацюватиме із Програмою є компонент «Місцевий економічний розвиток».

15:46 04.04.2023

Питання проведення благоустрою на території громади обговорили під час щотижневої наради

Міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра 4 квітня у великому залі адмінбудинку міської ради провели нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ.

15:44 04.04.2023