Проект Плану соціально-економічного та культурного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

ЗМІСТ

1. Вступ.

2. Соціально-економічна характеристика Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

2.1. Загальна характеристика.

2.2. Демографічна ситуація.

2.3. Стан розвитку інфраструктури.

2.3.1. Транспортна інфраструктура.

2.3.2. Енергопостачання та комунальні послуги.

2.3.3. Засоби масової інформації.

2.3.4. Екологія та природні ресурси.

2.3.5. Освіта.

2.3.6. Культура.

2.3.7. Соціальне забезпечення.

2.3.8. Споживчий ринок.

2.3.9. Економіка.

2.3.10. Охорона здоров’я.

2.3.11. Агропромисловий комплекс.

2.3.12. Фінансово-бюджетна складова.

2.4. SWOT – аналіз.

2.4.1 Порівняльні переваги, виклики і ризики Тлумацької громади.

3. Цілі та пріоритети розвитку Тлумацької ОТГ. Порівняльні переваги (визначені в результаті аналізу сильних сторін і можливостей).

3.1. Основні цілі розвитку громади.

4. Завдання та механізми реалізації плану соціально – економічного розвитку Тлумацької ОТГ.

4.1. Завдання реалізації Плану соціально-економічного розвитку Тлумацької ОТГ.

4.2. Шляхи розв'язання головних проблем розвитку економіки, соціальної сфери та досягнення поставлених цілей і завдань.

4.3 Заходи з реалізації Плану соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік.

4.4. Пріоритетні напрямки розвитку громади на 2018 рік.

4.4.1. Податкова політика.

4.4.2. Бюджетна політика.

4.4.3. Промисловий комплекс.

4.4.4. Енергозбереження.

4.4.5. Агропромисловий комплекс. Земельні відносини.

4.4.6. Дорожнє господарство та транспорт.

4.4.7. Будівельна діяльність.

4.4.8. Житлово - комунальне господарство.

4.4.9.Інвестиційна діяльність.

4.4.10. Споживчий ринок та цінова політика.

4.4.11. Розвиток підприємництва.

4.4.12. Розвиток туристичної галузі.

4.4.13. Зовнішньоекономічна діяльність.

4.4.14. Охорона здоров’я.

4.4.15. Освіта.

4.4.16. Культура.

4.4.17. Фізична культура і спорт.

4.4.18. Ринок праці.

4.4.19. Доходи та оплата праці.

4.4.20. Соціальний захист населення.

4.4.21.Інформування та відкритість Тлумацької міської ОТГ.

4.4.22. Охорона навколишнього природного середовища.

5. Фінансове забезпечення реалізації плану соціально – економічного розвитку Тлумацької ОТГ.

6. Моніторинг та оцінка ефективності реалізації плану соціально – економічного розвитку Тлумацької ОТГ.

Додатки:

- Додаток №1 «Перелік показників оцінки соціально-економічного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади».

- Додаток №2 «Перелік місцевих цільових програм з питань соціально-економічного розвитку громади у відповідних галузях і сферах діяльності, які діятимуть у 2018 році».

- Додаток №3 «Перелік   проектів /програм розвитку місцевого самоврядування та першочергових завдань які плануються впровадити Тлумацькою ОТГ в 2018 році та можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенцій з усіх рівнів бюджетів, співфінансування з місцевого бюджету та організацій – партнерів».

Завантажити повну версію проекту Плану соціально-економічного та культурного розвитку

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

дев’ятнадцятої сесії Тлумацької міської ради

сьомого скликання

Від 28 березня 2018 року

№ 585-19/2018                                                                                    м. Тлумач

Про затвердження Плану соціально-економічного

і культурного розвитку Тлумацької міської

об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», міська рада

вирішила:

1. Затвердити План соціально-економічного та культурного розвитку Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік (додається).
  2. Організацію виконання рішення доручити заступникам міського голови та керуючому справами виконавчого комітету відповідно до розподілу функціональних повноважень.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

Міський голова                                                                                                    Р. Круховський