Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №Рішення 32 сесії Тлумацької міської ради ОТГ «Рішення 32 сесії Тлумацької міської ради»

Скликання: ----
Сесія: 32 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 31.07.2019
Номер документу: Рішення 32 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Назва документу: Рішення 32 сесії Тлумацької міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Іванішину Василю Степановичу (0.06 МБ)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ткачу (0.06 МБ)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Ткачук Стефанії Степанівни (0.05 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Слободян Світлані Романівні (0.06 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Михальчук Ганні Василівні (0.06 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Юрчаку Ігору Михайловичу (0.05 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Вінтоня (0.05 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Благій Ганні Паньківні (0.06 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Іванюка Ігора Михайловича (0.06 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лапковс (0.06 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Федорчуку Мирославу Михайловичу (0.06 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вінтоняк Вікторії Володимирівні (0.06 МБ)
 13. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 14. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.06 МБ)
 15. Про передачу в постійне користування земельної ділянки (0.05 МБ)
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) (0.06 МБ)
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) (0.06 МБ)
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) (0.06 МБ)
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) (0.06 МБ)
 20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Братишів на території Тлумацької м (0.06 МБ)
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гордію Олегу Михайловичу (0.06 МБ)
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дидику Василю Васильовичу (0.06 МБ)
 23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пилипіву Володимиру Богдановичу (0.06 МБ)
 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гавриліву Володимиру Миколайовичу (0.06 МБ)
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боднарчуку Василю Михайловичу (0.06 МБ)
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриньківу Василю Марковичу (0.06 МБ)
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кожушку Андрію Зіновійовичу (0.06 МБ)
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитруку Івану Миколайовичу (0.06 МБ)
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гайовому Віталію Тарасовичу (0.06 МБ)
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Палюзі Ігору Григоровичу (0.06 МБ)
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кликайлу Сергію Івановичу (0.06 МБ)
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тучапському Роману Володимировичу (0.06 МБ)
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боднарчуку Івану Васильовичу (0.06 МБ)
 34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кулиничу Андрію Богдановичу (0.06 МБ)
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравцю Олександру Володимировичу (0.06 МБ)
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравцю Олександру Володимировичу (0.06 МБ)
 37. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 37,0533 га, кадастровий номер 2625687800:01:007:0002 за межами населеного пункту с. Прибилів контури № 122 (код цільового призначення 01.01) та п (0.06 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 3,4537 га, кадастровий номер 2625685300:04:005:0500за межами населеного пункту с. Надорожна (код цільового призначення 01.01) та продаж права оре (0.06 МБ)
 40. Про затвердження «Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель на вул. Довбуша, м. Тлумач, Тлумацького району Івано-Франківської області » (0.06 МБ)
 41. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки (0.06 МБ)
 42. Про затвердження протоколу № 26 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.05 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.06 МБ)
 44. Про скасування рішення двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання № 648-21/2018 від 22.05.2018 року «Про надання земельних ділянок учасникам АТО» (0.05 МБ)
 45. Про затвердження переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді (0.05 МБ)
 46. Про створення комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» (0.05 МБ)
 47. Про розгляд звернення ОСББ «Ватра-Тлумач» (0.06 МБ)
 48. Про звільнення та призначення директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади» (0.05 МБ)
 49. С Т А Т У Т комунального підприємства «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС» (0.11 МБ)
 50. Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького район (0.05 МБ)
 51. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 52. Про розгляд звернення ФОП Стасюка І.М. (0.05 МБ)

« повернутися до списку документів