A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №Рішення «Рішення 39 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Кількість переглядів: 227
Скликання: ----
Сесія: 39 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 30.01.2020
Номер документу: Рішення
Назва документу: Рішення 39 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про звіт міського голови (0.05 МБ)
 2. Про створення Тлумацького освітнього округу з опорними закладами освіти та філіями (0.08 МБ)
 3. Про деякі питання щодо надання освітніх послуг в закладах загальної середньої освіти Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади ОТГ (0.05 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.05 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянин (0.05 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Фітковському Тарасу Ярославовичу (0.05 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянин (0.05 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Кожушку Зіновію Андрійовичу (0.05 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Лесику Івану Михайловичу (0.05 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Хомі Володимиру Франковичу (0.05 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Кулинич Марії Миколаївні (0.05 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянин (0.05 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність (0.05 МБ)
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність (0.05 МБ)
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність (0.05 МБ)
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Атаманюк Марії Іванівні (0.06 МБ)
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Дмитріву Василю Васильовичу (0.06 МБ)
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кретович Марії Петрівні (0.06 МБ)
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гринюку Василю Васильовичу (0.06 МБ)
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гринюку Василю Васильовичу (0.06 МБ)
 25. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 26. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 27. Про внесення змін до генерального плану території с. Остриня суміщеного з детальним планом території (ДПТ) (0.06 МБ)
 28. Про добровільне приєднання територіальної громади с. Гостів Гостівської сільської ради до Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади (0.06 МБ)
 29. Про виконання обов’язків старости (0.05 МБ)
 30. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2018р. №512-16/2018 (0.06 МБ)
 31. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади (0.05 МБ)
 32. Про початок реорганізації Гостівської сільської ради шляхом приєднання до Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади (0.11 МБ)
 33. Про затвердження структури та чисельності апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції (0.09 МБ)
 34. Про внесення змін до рішення від 20.06.2017 р. № 291-9/2017 «Про створення відділу культури та туризму Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади» (0.06 МБ)
 35. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності що перебуває в господарському віданні КП «Тлумачкомунсервіс» (0.05 МБ)
 36. Про втрату чинності рішення міської ради № 1246-35/2019 від 11.10.2019 року (0.05 МБ)
 37. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (0.05 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь