A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №- «Рішення 43 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Кількість переглядів: 578
Скликання: ----
Сесія: 43 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 26.06.2020
Номер документу: -
Назва документу: Рішення 43 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2021 рік (0.69 МБ)
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2019 року №1035-31/2019 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» (0.07 МБ)
 3. Про передачу комунального майна в господарське відання (0.06 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Солодовчук Мирославі Михайлівні (0.06 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.06 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаврилюку Михайлу Михайловичу (0.06 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Коваль Галині Романівні (0.06 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Якименку Валерію Антоновичу (0.06 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гук Мирославі Петрівні (0.06 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Василюк Мирославі Романівні (0.06 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Чижик Оксані Степанівні (0.06 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Журовському Михайлу Юрійовичу (0.06 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Павловському Роману Романовичу (0.06 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Присяжнюк Марії Михайлівні (0.06 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Березовському Мирославу Богдановичу (0.06 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Гуменюку Василю Миколайовичу (0.06 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Дем'яніву Ярославу Ярославовичу (0.06 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Клоновському Ярославу Франковичу (0.06 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Камінському Петру Петровичу (0.06 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Дудяку Івану Михайловичу (0.06 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Домничу Володимиру Олеговичу (0.06 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Дмитруку Михайлу Олександровичу (0.06 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Олійнику Яремі Васильовичу (0.06 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Шевчук Мирославі Богданівні (0.06 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Шпуку Тарасу Васильовичу (0.06 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Пацагану Михайлу Вікторовичу (0.06 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Погорілому Богдану Дмитровичу (0.06 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Попадинцю Ярославу Івановичу (0.06 МБ)
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Масляшу Олегу Михайловичу (0.06 МБ)
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Коцабі Ярославу Михайловичу (0.06 МБ)
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Мельнику Петру Ігоровичу (0.06 МБ)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Нейлюку Михайлу Павловичу (0.06 МБ)
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Римчуку Степану Дмитровичу (0.06 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Родчину Мирону Івановичу (0.06 МБ)
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Тітаренку Василю Олександровичу (0.06 МБ)
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Чепизі Валерію Миколайовичу (0.06 МБ)
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Чернецькому Миколі Сергійовичу (0.06 МБ)
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Запоточній Ярославі Миколаївні (0.06 МБ)
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Іванцюк Марії Михайлівні (0.06 МБ)
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Ошитку Володимиру Володимировичу (0.06 МБ)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Даниліву Сергію Ігоровичу (0.06 МБ)
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Матлюк Оксані Іванівні (0.06 МБ)
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гулі Михайлу Степановичу (0.06 МБ)
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Сірману Мирославу Васильовичу (0.06 МБ)
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гудяку Івану Богдановичу (0.06 МБ)
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гуменюк Ірині Йосипівні (0.06 МБ)
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стецюрі Євгенію Миколайовичу (0.06 МБ)
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Томин Ірині Йосипівні (0.06 МБ)
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сірману Володимиру Васильовичу (0.06 МБ)
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лушпі Роману Володимировичу (0.06 МБ)
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Головатчуку Олегу Володимировичу (0.06 МБ)
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Томину Віталію Петровичу (0.06 МБ)
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Надачковському Богдану Михайловичу (0.06 МБ)
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кравчуку Андрію Михайловичу (0.06 МБ)
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальчуку Івану Івановичу (0.06 МБ)
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вівчарук Лілії Володимирівні (0.06 МБ)
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою (0.06 МБ)
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 7,2561га, кадастровий номер 2625688100:06:008:0500 за межами населеного пункту с. Тарасівка, (код цільового призначення 01.01) та продаж права оре (0.06 МБ)
 67. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок товарного сільськогосподарського виробництва в межах та за межами населеного пункту на території Тлумацької міської ради об’єднаної тер (0.06 МБ)
 68. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки (0.06 МБ)
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності в с. Бортники вул. Перемоги (0.06 МБ)
 70. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.05 МБ)
 71. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2020 року №1399-39/2020 «Про створення Тлумацького освітнього округу з опорними закладами освіти та філіями» (0.08 МБ)
 72. Про припинення шляхом реорганізації юридичних осіб (закладів освіти) (0.1 МБ)
 73. Про участь у одинадцятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (0.05 МБ)
 74. Про вилучення майна комунальної власності з господарського відання КП «Тлумачкомунсервіс» (0.06 МБ)
 75. Про передачу майна комунальної власності Тлумацькій районній раді (0.06 МБ)
 76. Про затвердження Молодіжної Стратегії Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року (0.16 МБ)
 77. Про внесення змін до Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади» (0.05 МБ)
 78. Про затвердження Положення про порядок ведення претензійної та позовної роботи (0.11 МБ)
 79. Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи (0.09 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь