A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Рішення №- «Рішення 44 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Кількість переглядів: 705
Скликання: ----
Сесія: 44 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 31.08.2020
Номер документу: -
Назва документу: Рішення 44 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1-ше півріччя 2020 року (0.06 МБ)
 2. Додатки 1 2 3 4 (0.08 МБ)
 3. Про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (0.21 МБ)
 4. Про затвердження «Змін до генерального плану суміщеного з детальним планом території в с. Остриня» (0.06 МБ)
 5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.06 МБ)
 6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок товарного сільськогосподарського виробництва в межах та за межами населеного пункту на території Тлумацької міської ради об’єднаної тер (0.06 МБ)
 7. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 8. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 9. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 10. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 11. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.06 МБ)
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цміху Юрію Михайловичу (0.06 МБ)
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лесюк Світлані Михайлівні (0.06 МБ)
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Громадюк Ганні Михайлівні (0.06 МБ)
 15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Какадію Анатолію Анатолійовичу (0.06 МБ)
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Опару Ігорю Васильовичу (0.06 МБ)
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Телепчук Тетяні Федорівні (0.06 МБ)
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демку Ярославу Івановичу (0.06 МБ)
 19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Семенів Ірині Петрівні (0.06 МБ)
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стецюрі Оксані Іванівні (0.06 МБ)
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гарасиміву Миколі Миколайовичу (0.06 МБ)
 22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Бензі Оксані Іванівні (0.06 МБ)
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Повху Ярославу Івановичу (0.06 МБ)
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваль Павлу Сергійовичу (0.06 МБ)
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковальчуку Ігорю Івановичу (0.06 МБ)
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гарасиміву Миколі Миколайовичу (0.06 МБ)
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Керникевич Зоряні Зореславівні (0.06 МБ)
 28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гринюк Надії Ярославівні (0.06 МБ)
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гергелюку Роману Івановичу (0.06 МБ)
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павлюку Василю Івановичу (0.06 МБ)
 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Павлюку Роману Володимировичу (0.06 МБ)
 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Круп’яку Івану Володимировичу (0.06 МБ)
 33. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Розумовичу Володимиру Олексійовичу (0.06 МБ)
 34. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськог (0.06 МБ)
 35. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)» (0.06 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Родчину Михайлу Миколайовичу (0.06 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Стасюку Івану Михайловичу (0.06 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам: (0.06 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Шкурі Василю Васильовичу (0.05 МБ)
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гайдайчук Марії Данилівні (0.06 МБ)
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Качур Петрунелі Іванівні (0.05 МБ)
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Головатому Володимиру Леоновичу (0.05 МБ)
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Кицелюк Марії Миколаївні (0.05 МБ)
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Чемерис Євдокії Миколаївні (0.06 МБ)
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Ясніковській Ганні Олексіївні (0.06 МБ)
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Слободяну Богдану Васильовичу (0.06 МБ)
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Агафонкіній Олені Михайлівні (0.05 МБ)
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Агафонкіній Олені Михайлівні (0.05 МБ)
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Штурнак Ярославі Михайлівні (0.06 МБ)
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гурику Степану Дмитровичу (0.06 МБ)
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Стратій Ярославі Іванівні (0.06 МБ)
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Солодовчук Мирославі Михайлівні (0.06 МБ)
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Белей Оксані Степанівні (0.06 МБ)
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мальській Галині Іванівні (0.06 МБ)
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Юзвак Тетяні Вікторівні (0.06 МБ)
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гарасимів Галині Василівні (0.06 МБ)
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Слободяну Роману Михайловичу (0.06 МБ)
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зомчак Катерині Мирославівні (0.06 МБ)
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кушніру Михайлу Васильовичу (0.06 МБ)
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Жирун Парасковії Володимирівні (0.06 МБ)
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Грицюку Ярославу Володимировичу (0.06 МБ)
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Матлюк Оксані Іванівні (0.06 МБ)
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Присяжнюк Ганні Петрівні та Мартинів Галині Ярос (0.06 МБ)
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Самборській Ганні Василівні та Кретович Любові В (0.06 МБ)
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гудяку Івану Богдановичу (0.06 МБ)
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Гайдейчук Ганні Іванівні (0.06 МБ)
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Кукулу Роману Мирославовичу (0.06 МБ)
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гулі Михайлу Степановичу (0.06 МБ)
 99. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Солонині Ганні Григорівні (0.06 МБ)
 100. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Шологону Богдану Івановичу (0.06 МБ)
 101. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Шологону Богдану Івановичу (0.06 МБ)
 102. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянинці Палюзі Анастасії Іванівні (0.06 МБ)
 103. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянинці Курдибановській Марії Іванівні (0.06 МБ)
 104. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Атаманюку Михайлу Івановичу (0.06 МБ)
 105. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Мальованчук Ганні Михайлівні (0.06 МБ)
 106. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Воронич Ганні Василівні та Вороничу Івану В (0.06 МБ)
 107. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Воронич Ганні Василівні та Вороничу Івану В (0.06 МБ)
 108. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Громадюк Ганні Михайлівні (0.06 МБ)
 109. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Палюзі Дмитру Романовичу (0.06 МБ)
 110. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Цюпі Парасковії Прокопівні (0.06 МБ)
 111. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Куцук Галині Іванівні (0.06 МБ)
 112. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Цюп'як Марії Миколаївні (0.06 МБ)
 113. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Вівчарук Роману Мирославовичу та Вівчарук Д (0.06 МБ)
 114. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Бойчуку Івану Петровичу (0.06 МБ)
 115. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку та господарських будівель та споруд та для ведення особистого сел (0.06 МБ)
 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Тарасівка Тлумацької міської ради ОТГ (0.06 МБ)
 117. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.06 МБ)
 118. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.06 МБ)
 119. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.06 МБ)
 120. Про затвердження протоколу № 48 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.05 МБ)
 121. Про затвердження протоколу № 50 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.06 МБ)
 122. Про затвердження протоколу № 51 узгоджувальної земельної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.05 МБ)
 123. Про організоване завершення 2019 - 2020 навчального року та хід підготовки до нового 2020 - 2021навчального року в закладах освіти Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади (0.06 МБ)
 124. Про затвердження передавальних актів закладів загальної середньої освіти до Тлумацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області (0.06 МБ)
 125. Про зміну назви, затвердження статуту Тлумацького ліцею Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та положень про філій (0.6 МБ)
 126. Про затвердження статуту Тлумацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тлумацької міської ради об’єднаної Територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області (0.21 МБ)
 127. Про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Тлумацької гімназії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної Тлумацького району Івано-Франківської області (0.07 МБ)
 128. Про облік дітей шкільного віку та учнів (0.06 МБ)
 129. Про затвердження Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади (0.18 МБ)
 130. Про затвердження Програми з підвищення ефективності управління активами Тлумацької об’єднаної територіальної громади на 2020-2023 роки (0.42 МБ)
 131. Про затвердження положення про порядок здійснення державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади (0.17 МБ)
 132. Про внесення змін у рішення міської ради від 24.01. 2020 року № 1400-39/2020 (0.05 МБ)
 133. Про затвердження Положення про оренду майна Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна (0.46 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь