A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №.. «Рішення 45 сесії Тлумацької міської ради ОТГ»

Кількість переглядів: 457
Скликання: 7 скликання
Сесія: 45 сесія 7 скликання
Тип документу: Рішення
Дата: 09.10.2020
Номер документу: ..
Назва документу: Рішення 45 сесії Тлумацької міської ради ОТГ
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Анейчук Софії Степанівні (0.06 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Рудіку Володимиру Олексійовичу (0.06 МБ)
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Тимків Галині Михайлівні (0.05 МБ)
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Сулимі Марії Прокопівні (0.06 МБ)
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Остапишин Наталії Іванівні (0.06 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Вінтонюк Марії Василівні (0.06 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Стратій Ярославі Іванівні (0.06 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Груб'яку Михайлу Володимировичу (0.06 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Груб'яку Ярославу Михайловичу (0.06 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.06 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Дем'янівні (0.05 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Дем'янівні (0.06 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для вед (0.06 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам (0.06 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Мамчій Ярославі Василівні (0.06 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Шаповалову Сергію Георгійовичу (0.06 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.06 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Іванків Ірині Петрівні (0.06 МБ)
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Іванків Ірині Петрівні (0.06 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гарасиміву Василю Михайловичу (0.05 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаврилюку Віталію Михайловичу (0.06 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Бандурак Галині Адольфівні (0.06 МБ)
 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Цміху Юрію Михайловичу (0.06 МБ)
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Белей Оксані Степанівні (0.06 МБ)
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Коваль Галині Романівні (0.06 МБ)
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Олійник Наталії Михайлівні (0.05 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Гуменюк Ірині Йосипівні (0.06 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Яців Оксані Василівні (0.06 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Олійник Ганні Танасівні (0.06 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Вівчарук Роману Мирославовичу та Вівчарук Дарії (0.06 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Куцук Галині Іванівні (0.06 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Курдидику Йосифу Григоровичу (0.06 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Мамчій Ярославі Василівні (0.06 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Мальованчук Ганні Михайлівні (0.06 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Атаманюку Михайлу Івановичу (0.06 МБ)
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Лесюк Світлані Михайлівні (0.06 МБ)
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Федюку Ігорю Володимировичу (0.06 МБ)
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гуцуляку Михайлу Володимировичу (0.06 МБ)
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Рекрутяку Ярославу Івановичу (0.06 МБ)
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Доронюку Василю Петровичу (0.06 МБ)
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Кожушку Івану Івановичу (0.06 МБ)
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Кожушку Івану Івановичу (0.06 МБ)
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гулій Галині Григорівні (0.06 МБ)
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гринишину Григорію Івановичу (0.06 МБ)
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гринишину Григорію Івановичу (0.06 МБ)
 56. Про надання дозволу на розробкупроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Євчуку Юрію Юрійовичу (0.06 МБ)
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчинському Роману Богдановичу (0.06 МБ)
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волошиновичу Володимиру Володимировичу (0.06 МБ)
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Облещуку Ігорю Романовичу (0.06 МБ)
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марищуку Михайлу Йосиповичу (0.06 МБ)
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слободяну Володимиру Петровичу (0.06 МБ)
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Солонині Анні Богданівні (0.06 МБ)
 63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійник Людмилі Василівні (0.06 МБ)
 64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демківу Григорію Андрійовичу (0.06 МБ)
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марищук Любові Михайлівні (0.06 МБ)
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Круку Михайлу Івановичу (0.06 МБ)
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Крук Мирославі Іванівні (0.06 МБ)
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.06 МБ)
 69. Про внесення змін до рішення міської ради від 05 червня 2020 р. №1576-42/2020 (0.05 МБ)
 70. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 лютого 2020 року №1436-40/2020 (0.06 МБ)
 71. Про внесення змін до рішення міської ради від 31.08.2020 року №1701-44/2020 (0.05 МБ)
 72. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 73. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 74. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо відведення земельної ділянки в оренду (0.06 МБ)
 76. Про продаж земельної ділянки комунальної власності гр. Бойчук Роксолані Василівні шляхом викупу земельної ділянки, що перебувала в оренді (0.06 МБ)
 77. Про затвердження «Детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу по вул. Кармелюка» (0.06 МБ)
 78. Про затвердження протоколу №52 узгоджувальної земельної комісії по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування (0.06 МБ)
 79. Про криміногенну ситуацію в Тлумацькій міській ОТГ та стан правоохоронної діяльності Тлумацького відділення поліції Коломийського відділу ГУНП в Івано-Франківській області (0.06 МБ)
 80. Про стан медичного обслуговування населення Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади (0.06 МБ)
 81. Про внесення змін до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тлумацької гімназії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області (0.06 МБ)
 82. Про зміну назви, затвердження статуту Тлумацького ліцею Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та положень про філій (0.6 МБ)
 83. Про зміну засновника закладів освіти (0.05 МБ)
 84. Про прийняття до комунальної власності Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Тлумацького району (0.51 МБ)
 85. Про зміну засновника, перейменування підприємства та затвердження його статуту у новій редакції (0.13 МБ)
 86. Про закріплення майна комунальної власності на праві господарського відання за КП «Тлумачкомунсервіс» (0.11 МБ)
 87. Про підтримку звернення депутатів Івано-Франківської міської ради до Президента України, Верховної Ради України (0.07 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь