A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №б/н «Рішення 4 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 251
Скликання: 8 скликання
Сесія: 4 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 28.01.2021
Номер документу: б/н
Назва документу: Рішення 4 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про створення Служби у справах дітей Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (0.09 МБ)
 2. Про прийняття повноважень засновника та перейменування КП «Центральна районна аптека №14» (0.1 МБ)
 3. Про перейменування Тлумацької Дитячої музичної школи та затвердження Статуту Дитячої музичної школи у новій редакції (0.14 МБ)
 4. Про припинення шляхом ліквідації відділу культури та туризму Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (0.06 МБ)
 5. Про створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради (0.24 МБ)
 6. Про зміну назви відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради та затвердження Положення в новій редакції (0.1 МБ)
 7. Про перейменування Тлумацького дошкільного навчального закладу «Сонечко» та затвердження Статуту в новій редакції (0.12 МБ)
 8. Про перейменування Тлумацького дошкільного навчального закладу «Дюймовочка» та затвердження Статуту в новій редакції (0.11 МБ)
 9. Про перейменування закладу освіти «Тлумацький ліцей Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» та затвердження його Статуту та положень про філії у новій редакції (0.45 МБ)
 10. Про перейменування закладу освіти «Нижнівський ліцей Тлумацької районної ради Івано -Франківської області» та затвердження його Статуту та положень про філії у новій редакції (0.42 МБ)
 11. Про перейменування закладу освіти «Бортниківський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад) Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської об (0.16 МБ)
 12. Про перейменування закладу освіти «Королівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» та затвердження його Статуту у новій редакції (0.16 МБ)
 13. Про перейменування закладу освіти «Тлумацька гімназія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» та затвердження його Статуту у новій редакції (0.16 МБ)
 14. Про перейменування закладу освіти « Грушківський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад) Тлумацької районної ради Івано -Франківської області» та затвердження його Статуту у новій редак (0.16 МБ)
 15. Про перейменування закладу освіти «Кутищенський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад) Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» та затвердження його Статуту у новій редакці (0.15 МБ)
 16. Про перейменування закладу освіти «Гостівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тлумацької районної ради Івано- Франківської області» та затвердження його Статуту у новій редакції (0.15 МБ)
 17. Про перейменування закладу дошкільної освіти «Гостівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок ) «Дзвіночок» та затвердження його Статуту у новій редакції (0.14 МБ)
 18. Про перейменування закладу освіти «Палагицький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний заклад) Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» та затвердження його Статуту у новій редакції (0.19 МБ)
 19. Про перейменування закладу освіти «Прибилівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» т (0.19 МБ)
 20. Про перейменування закладу освіти «Пужниківський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» (0.2 МБ)
 21. Про перейменування закладу позашкільної освіти «Тлумацький Будинок дитячої та юнацької творчості Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» та затвердження його Статуту в новій редакції (0.11 МБ)
 22. Про перейменування Тлумацької дитячо-юнацької спортивної школи Тлумацької міської ради об`єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області та затвердження Статуту в новій редакції (0.13 МБ)
 23. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.01.2020 року №1399-39/2020 «Про створення Тлумацького освітнього округу з опорними закладами освіти та філіями» (0.08 МБ)
 24. Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в закладах освіти Тлумацької міської ради (0.06 МБ)
 25. Про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради (0.05 МБ)
 26. Про виведення з підпорядкування КНП «Тлумацький ЦПМД» Петрівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та ФАПи с.Живачів, с .Ісаків, с. Сокирчин, с.Підвербці (0.08 МБ)
 27. Про виведення з підпорядкування КНП «Тлумацький ЦПМД» Гарасимівської лікарської амбулаторії ЗПСМ та ФАПи с.Гавриляк, с.Хотимир, с.Жабокруки (0.07 МБ)
 28. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Тлумацькою дитячо-юнацькою спортивною школою (0.05 МБ)
 29. Про закріплення майна комунальної власності на праві господарське відання (0.06 МБ)
 30. Про зміну цільового призначення частини будівлі (0.05 МБ)
 31. Про Програму із забезпечення пожежної безпеки Тлумацької міської територіальної громади та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби ДПРЧ-5 м.Тлумач до дій за призначенням на 2021 рік (0.13 МБ)
 32. Про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (0.05 МБ)
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Олійник Ганні Атанасівні (0.05 МБ)
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Ласіці Андрію Олексійовичу (0.05 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Фарилюку Василю Івановичу (0.05 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Фарилюку Василю Івановичу (0.05 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Фарилюку Івану Михайловичу (0.05 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.05 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для веде (0.06 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.05 МБ)
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Довгому Степану Васильовичу (0.06 МБ)
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Головатій Марії Василівні (0.05 МБ)
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Білану (0.06 МБ)
 51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Миронюк Ганні Василівні (0.05 МБ)
 52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.05 МБ)
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Титикайлу Михайлу Йосиповичу (0.06 МБ)
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Крищуку Володимиру Володимировичу (0.05 МБ)
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Курдибановській Наталії Йосипівні (0.05 МБ)
 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Зволінській Надії Павлівні, Остапчук Лесі Василі (0.05 МБ)
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Бобуляку Василю Степановичу (0.05 МБ)
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Худицькій Лесі Ярославівні (0.05 МБ)
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Худицькій Лесі Ярославівні (0.05 МБ)
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Федорчуку Ігору Володимировичу (0.05 МБ)
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Водославській Людмилі Петрівні (0.05 МБ)
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мухіну Анатолію Вікторовичу (0.05 МБ)
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Микитину Богдану Романовичу (0.05 МБ)
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Облещуку Ігору Романовичу (0.05 МБ)
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лютак Марії Михайлівні (0.05 МБ)
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Семаковському Михайлу Михайловичу (0.05 МБ)
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кострибі Петру Васильовичу (0.05 МБ)
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Микитину Богдану Романовичу (0.05 МБ)
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди Фермерському господарству «Агро-сад» (0.05 МБ)
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кордонському Роману Богдановичу (0.05 МБ)
 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги комунальному некомерційному підприємству Тлумацький центр перви (0.06 МБ)
 73. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Коцу Ярославу Івановичу (0.06 МБ)
 74. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Менделюк Лілії Тарасівні (0.06 МБ)
 75. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гладушевському Тарасу Леонідовичу (0.06 МБ)
 76. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Лисачинській Надії Іванівні (0.05 МБ)
 77. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Лисачинському Ігорю Івановичу (0.05 МБ)
 78. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Яцюку Ярославу Івановичу (0.05 МБ)
 79. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Рекрутяку Ігорю Миколайовичу (0.05 МБ)
 80. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Карбовському Роману Ярославовичу (0.05 МБ)
 81. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Собку Р.В. (0.06 МБ)
 82. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Калинюк Галині Іванівні (0.05 МБ)
 83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гаріджуку Івану Васильовичу (0.05 МБ)
 84. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Пахолоку Володимир Івановичу (0.05 МБ)
 85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гуцул Михайлині Яківні (0.05 МБ)
 86. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бойчук Оксані Петрівні (0.05 МБ)
 87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Чемерис Світлані Михайлівні (0.05 МБ)
 88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бойчуку Ігорю Ярославовичу (0.05 МБ)
 89. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.05 МБ)
 90. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки оцінки (0.05 МБ)
 91. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 2625684800:03:006:0016 (0.05 МБ)
 92. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Босечко Орисі Іванівні (0.06 МБ)
 93. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гуцул Михайлині Яківні (0.05 МБ)
 94. Про розгляд звернення Тлумацького СТК ТСО України (0.05 МБ)
 95. Про внесення змін до рішення міської ради про вступ у члени Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» (0.05 МБ)
 96. Про звернення міської ради щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу та електроенергію (0.06 МБ)
 97. Про звернення міської ради (0.06 МБ)
 98. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Тлумацької міської ради та її виконавчих органів в новій редакції (0.19 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь