A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №691-808 «Рішення 8 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 47
Скликання: 8 скликання
Сесія: 8 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 27.05.2021
Автор: Тлумацька міська рада
Номер документу: 691-808
Назва документу: Рішення 8 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2021 року (0.24 МБ)
 2. Про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2021 рік (0.14 МБ)
 3. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку в Тлумацькій міській територіальній громаді (0.14 МБ)
 4. Про передачу в оренду Івано-Франківській квартирно- експлуатаційній частині району комунального майна без проведення аукціону (0.14 МБ)
 5. Про внесення змін до переліку другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду без проведення аукціону (0.14 МБ)
 6. Про закріплення майна на праві оперативного управління за КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради (0.14 МБ)
 7. Про вхід до складу засновників, зміну найменування та затвердження Статуту в новій редакції КП «Служба державної реєстрації» (0.17 МБ)
 8. Про затвердження графіку роботи відділу надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) виконавчого комітету Тлумацької міської ради та віддалених робочих місць адміністратора (0.16 МБ)
 9. Про погодження звільнення з посади директора КП «Тлумачкомунсервіс» (0.14 МБ)
 10. Про погодження продовження дії контракту з керівником КП «Теплоцентр» (0.14 МБ)
 11. Про погодження призначення на посаду директора КП «Тлумачкомунсервіс» (0.14 МБ)
 12. Про погодження призначення на посаду директора КП «Теплоцентр» (0.14 МБ)
 13. Про звернення депутатів міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України (0.15 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Шак Марії Миколаївні (0.14 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Семчуку Ярославу Миколайовичу (0.14 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Войтківу Миколі Миколайовичу (0.14 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Пшеничній Марії Миколаївні (0.14 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.14 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.14 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.14 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці (0.14 МБ)
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Мельник Надії Іванівні (0.14 МБ)
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Громадюк Марії Миколаївні (0.14 МБ)
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гуцуляку Василю Івановичу (0.14 МБ)
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Дячишин Євдокії Петрівні (0.14 МБ)
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Ровенко Оксані Богданівні (0.14 МБ)
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Крижанівській Орисі Михайлівні (0.14 МБ)
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Гаврилишину Івану Івановичу (0.14 МБ)
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Романюку Миколі Миколайовичу (0.14 МБ)
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Коропецькій Марії (0.14 МБ)
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Холодюку Михайлу Васильовичу (0.14 МБ)
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Кіндрі Василю Михайловичу (0.14 МБ)
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Богуславцю Михайлу Миколайовичу (0.14 МБ)
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Кучеренко Марії Петрівні та Прокіпчук Оксан (0.14 МБ)
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянам Андрусишин Марії Степанівні та Андрусишину (0.14 МБ)
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Пічак Любові Степанівні (0.14 МБ)
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Пічак Любові Степанівні (0.14 МБ)
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кострибі Олександрі Василівні (0.14 МБ)
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Рудяку Петру Михайловичу (0.14 МБ)
 47. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Паливоді Галині Іванівні (0.14 МБ)
 48. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Мужик Наталії Федорівні (0.14 МБ)
 49. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гуменюк Любові Григорівні (0.14 МБ)
 50. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Поліщуку Володимиру Івановичу (0.14 МБ)
 51. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Солонині Марії Петрівні (0.14 МБ)
 52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Ткачук Ользі Миронівні (0.14 МБ)
 53. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам Грижак Ганні Василівні, Міщанину Васил (0.14 МБ)
 54. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Василишин Світлані Михайлівні (0.14 МБ)
 55. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування Палагицької гімназії Тлумацької міської ради (0.14 МБ)
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Рибаку Богдану Миколайовичу (0.14 МБ)
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Войтківу Миколі Миколайовичу (0.14 МБ)
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Тельці Тарасу Дмитровичу (0.14 МБ)
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Ровенко Наталії Петрівні (0.14 МБ)
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Винничук Наталії Василівні (0.14 МБ)
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Палюзі Ігорю Григоровичу (0.14 МБ)
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Пасічник Надії Федорівні (0.14 МБ)
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Павлюку Роману Володимировичу (0.14 МБ)
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дрогомирецькому Зіновію Миколайовичу (0.14 МБ)
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Скоморовському Тарасу Івановичу (0.14 МБ)
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Ключевському Михайлу Михайловичу (0.14 МБ)
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Козаку Яремі Васильовичу (0.14 МБ)
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Козаку Яремі Васильовичу (0.14 МБ)
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Ключевському Михайлу Михайловичу (0.14 МБ)
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гладушевському Тарасу Леонідовичу (0.14 МБ)
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Менделюк Лілії Тарасівні (0.14 МБ)
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Рекрутяку Ярославу Івановичу (0.14 МБ)
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Олійнику Ярославу Володимировичу (0.14 МБ)
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баглаю Олегу Олексійовичу (0.14 МБ)
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марцінковському Володимиру Богдановичу (0.14 МБ)
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Біліщак Романі Олексіївні (0.14 МБ)
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фігурному Дмитру Васильовичу (0.14 МБ)
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кожушній Галині Іванівні (0.14 МБ)
 79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Антошківу Василю Михайловичу (0.16 МБ)
 80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кавецькому Володимиру Зіновійовичу (0.14 МБ)
 81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Данилюк Марії Петрівні (0.14 МБ)
 82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сосновському Василю Васильовичу (0.14 МБ)
 83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Боднарчуку Василю Степановичу (0.14 МБ)
 84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ільків Марії Іванівні (0.14 МБ)
 85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ільківу Василю Михайловичу (0.14 МБ)
 86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Боднарчуку Михайлу Васильовичу (0.16 МБ)
 87. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гах Тетяні Михайлівні (0.14 МБ)
 88. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пічаку Яремі Васильовичу (0.14 МБ)
 89. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Телезину Володимиру Івановичу (0.14 МБ)
 90. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кліду Миколі Володимировичу (0.14 МБ)
 91. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іванусу Богдану Івановичу (0.14 МБ)
 92. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Друк Марії Василівні (0.14 МБ)
 93. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Демку Ярославу Івановичу (0.14 МБ)
 94. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Бородайкевичу Ярославу Івановичу (0.15 МБ)
 95. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.14 МБ)
 96. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.14 МБ)
 97. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.14 МБ)
 98. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.15 МБ)
 99. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.14 МБ)
 100. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.14 МБ)
 101. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.14 МБ)
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 7,1726 га, кадастровий номер 2625684801:07:026:0003в межах населеного пункту с. Королівка, Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Іван (0.14 МБ)
 103. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 104. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 105. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 106. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 107. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 108. Про затвердження акту узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 109. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 110. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 111. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 112. Про затвердження протоколу узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 113. Про затвердження акта узгоджувальної комісії для вирішенню спірних питань з приводу суміжного землекористування (0.14 МБ)
 114. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки (0.14 МБ)
 115. Про внесення змін у рішення міської ради від 15 квітня 2021 року №13-6/2021 (0.14 МБ)
 116. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.14 МБ)
 117. Про включення до переліку земельних ділянок, комунальної власності, які виставляються на земельні торги, та затвердження умов продажу права оренди (0.14 МБ)
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ТОВ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКЕ ІННОВАЦІЙНЕ АГЕНСТВО» (0.15 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь