Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Перлини світових талантів»

З 22 по 24 лютого, 2019 року, в м. Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини світових талантів», організатором якого є Ігор Нетлюх.

У фестивалі-конкурсі взяли участь вихованці дитячої музичної школи Тлумацької ОТГ, а саме ансамбль скрипалів у складі Шушваль Діани, Богович Вероніки, Поприжук Людмили, Дзюбак Вікторії, Сулими Валентини, Дудяк Ангеліни, Водославської Галини, Панківа Максима та наймолодшої учасниці 5-ти річної Цуркан Вероніки (керівник Лідія Пелех, концертмейстер Жанна Калинюк.

Ансамбль скрипалів став лауреатом І-ї премії у першій віковій категорії. Керівник колективу та концертмейстер були нагороджені дипломами фестивалю-конкурсу за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Переможці фестивалю-конкурсу отримали в подарунок 25% знижки для поїздки на міжнародні фестивалі Ігоря Нетлюха та сертифікат на 1000 євро для участі у міжнародному фестивалі, який пройде в Болгарії.