Студентам українських коледжів та ПТУ надаються гранти на навчання на підтримку популяризації технічних професій серед молоді

Дата: 03.05.2019 08:04
Кількість переглядів: 182

Для студентів коледжів та училищ  відкрито наступний конкурс соціального проекту Scholarship в Україні.

Головний приз цього конкурсу є грант на навчання* в розмірі 10 000 грн.  для студентів коледжу та 8000 грн. для студентів училища. Також для студентів, які посядуть 2і та 3ті місця надаються заохочувальні грошові призи.

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання,  наприклад іноземної мови, програмування тощо.

Участь у проекті безкоштовна!

Нещодавно ми сповіщали про ІІ конкурс соціального проекту Scholarship в України з видачі  грантів на сплату навчання студентам українських ВНЗів (результати конкурсу та переможців можна побачити на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/ ).

Мета проведення конкурсу серед студентів українських коледжів та професійних училищ - підвищити популярність технічних професій,  та показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз. На сьогоднішний день дефіцитом таких спеціалізованих кадрів займаються великі, загалом промислові, компанії, які намагаються “вирощувати” кадри вже зараз. Ми вирішили таким способом підтримати цю мету й змотивувати не тільки студентів вищих навчальних закладів, а й інших навчальних закладів.

Будемо вдячні за інформаційну підтримку!

Можливий текст новини для сайту:

Назва новини: Студенти колеждів та ПТУ мають можливість виграти грант на навчання!

Текст новини:

“До уваги студентів, що навчаються у коледжах, технікумах та професійних училищах України, очної та заочної форми навчання, на контрактній чи бюджетний основі!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі програми Scholarship в Україні, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання.

Призовий фонд конкурсу складає 25 000 грн.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних навчальних закладах.

Наразі є 2 гранти, в залежності від закладу навчання, тобто грант для студентів коледжів та окремий грант для студентів професійних училищ.

Що треба зробити, щоб прийняти участь в конкурсі та виграти грант?
Студенту необхідно написати аналітичну статтю за темою “Важливість технічних спеціальностей в сучасній Україні”.

Подати заявку на участь та переглянути умови конкурсу можна  на сторінках грантонадавача за посиланнями:
- для студентів коледжів https://deltabank-online.com.ua/grant-college/ ;
- для студентів училищ https://deltabank-online.com.ua/grant-students/ .

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua .

З повагою,

оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.

Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

З повагою,

Юлія Валуєва