Наш земляк знову чемпіон Європи

Напевне усі чули, що дефлімпійська збірна України з футболу стала чемпіонами Європи, здолавши на своєму шляху до чемпіонства таких грізних суперників як Францію, Англію,  Швецію та Ірландію.  І навіть не настільки солодкою була б перемога у фіналі над збірною Німеччини, якби не підсолодили цю звитягу жовто-сині перемогою у плей-оф принципового суперника - Росію з рахунком 2:1.

Однак, напевне не усі чули, що одним із «ковалів» європейського золота для збірної України був наш земляк, тлумачанин Володимир Рій, який за час своєї спортивної кар’єри зібрав у свою колекцію усі найвищі європейські та світові трофеї.

У свою чергу, ми гордимося славетним земляком, вихованцем і тренером Тлумацької ДЮСШ,  просто хорошою людиною та вітаємо із здобуттям чергової нагороди найвищого ґатунку!