УВАГА!

Дата: 27.09.2019 13:20

Доброго дня!

Наразі діє новий ІV конкурс для українських студентів в межах соціальної програми Scholarship в Україні з видачі гранту на навчання в розмірі 63 000 грн.

Прес-конференція з цього приводу за посиланням https://youtu.be/-0TMgW-UWos .
Відмінністю цього конкурсу є те, що:

• запропоновановано 3 гранти, тобто вже 3 студенти мають змогу виграти грант на навчання;
  •  участь можуть взяти не тільки студенти, що навчаються на контрактній основі, а й студенти - бюджетники*;
  • призовий фонд складає понад 63 000 грн (3 гранти та заохочувальні призи: 2і місця по 5 000 грн, 3і - 1 000 грн);
  • теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.
  • Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання,  наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту гранто-надавачів:

Участь у конкурсі безкоштовна.

Роботи приймаються до 17.11.2019 р.

Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/.

Проект Scholarship в Україні підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 30 ВУЗів, громадьскі організації та онлайн ЗМІ.

З повагою, Юлія Валуєва

керівник проекту "Scholarship в Україні"

тел.: +380 67 622 62 82

emal: info@scholarship.in.ua