Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 27.05.2021 15:38

У четвер, 27 травня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський  та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

Згідно затвердженого порядку денного були розглянуті питання: про звіт комунального підприємства «Культурне рибне господарство «Нептун» про роботу за 2020 рік, про підсумки роботи підприємств, установ та організацій комунального господарства і об`єктів соціальної сфери  в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 рр., про утворення комісії щодо порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Тлумацької міської ради, про внесення змін до складу постійнодіючої комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги, про внесення змін до складу постійнодіючої комісії з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо, про взяття їх на обслуговування та звільнення від плати за надання соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради, про порядок перебування вихованців у дошкільних навчальних закладах Тлумацької міської ради на літній період, про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради № 43 від 25 березня 2021 року «Про створення комісії та затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тлумацької міської ради», про надання статусу дитини-сироти та призначення опікуна, про надання дозволу на тимчасове користування окремими елементами благоустрою, про надання дозволу на виготовлення технічних умов, про присвоєння поштових адрес житловим будинкам, про надання одноразової матеріальної допомоги та інші.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.