Тлумацька міська рада – один з переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

Дата: 15.07.2021 14:27

Фото без описуУ середу, 14 липня, під час Форуму громад Дністерського каньйону, гостинно організованого Городенківською міською радою та програмою ULEAD з Європою, був даний старт Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Асоціація ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ-УКРАЇНА".

Були підписані 4 грантові договори на впровадження проектів в Івано-Франківській області за кошти державного та обласного бюджетів, завдяки чому буде:

- здійснено невідкладні роботи із збереження Вірменського костелу у Городенці (Городенківська міська рада);

- придбано медичне обладнання для Тлумацького ЦПМД (Тлумацька міська рада);

- створено Центр безпеки Букачівської територіальної громади;

- виготовлено документацію для будівництва візит-центру у Дністровський регіональний ландшафтний парк.

Зокрема, проект Тлумацької міської ради із загальним бюджетом близько 370 000,00 грн., що фінансуватиметься за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України, передбачає закупівлю медичного обладнання для КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги», а саме: спірометр Spirobank 2 (3шт.); спірометр Spirodoc (1 шт.); електрокардіограф із пристроєм прийому/передачі даних (4 шт.); центрифуга СМ-ЗМ для пробірок 15мл (1 шт.); стерилізатор (4 шт.).