Відбувся семінар на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати»

Дата: 17.02.2022 16:10

Фото без опису17 лютого в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центу зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

Відкрила семінар заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  районної  філії  Вікторія Пилипів, яка поінформувала  роботодавців про стан ринку праці, а також  зазначила, що служба зайнятості  завжди займала принципову позицію в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи  тільки легальні вакансії.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Оксана  Слободян наголосила, що дуже важливо, щоб питання легалізації зайнятості  населення  знайшло розуміння  серед роботодавців  і найманих працівників,  а також розповіла про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

Також було зазначено, що у випадку офіційного працевлаштування  безробітних осіб на новостворені робочі місця роботодавці можуть претендувати  на отримання компенсації  зі сплати  єдиного соціального внеску.