Проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Дата: 21.02.2022 15:04

21 лютого заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу – ознайомлення учасників з умовами укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України.

Учасників семінару заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Вікторія Пилипів   ознайомила із порядком відбору громадян України на військову  службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України, надала повну інформацію про пільги та гарантії для військовослужбовців за контрактом, а також ознайомила учасників з актуальними вакансіями та наголосила, що Служба зайнятості має одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, головне тільки бажання, адже всі вакансії перевірені, актуальні та з офіційним працевлаштуванням.

Захід пройшов у форматі живого спілкування.