Проведено профконсультаційний груповий захід

Дата: 01.06.2022 09:11

31 травня 2022 року заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Вікторією Пилипів за участю фахівця сектору Тлумацького  бюро правової допомоги  відділу Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Олександри Чаплінської  проведено профконсультаційний груповий захід  на тему «Групова консультація, у т.ч. із залученням соціальних партнерів»  для безробітних громадян.

Мета семінару – сприяння соціально-професійному самовизначенню, виокремлення шляхів самореалізації учасників,  координація спільних дій щодо вирішення проблем зайнятості та побудова ефективної моделі пошуку роботи.

Розпочала семінар заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Вікторія Пилипів, ознайомивши безробітних з метою і темою заходу, презентувала спектр послуг для населення та порядок їх надання, а також детально проінформувало про тенденції на регіональному ринку праці.

Олександра Чаплінська ознайомила присутніх з поняттям, видами безоплатної  правової допомоги, а також озвучила категорії осіб, котрі можуть нею скористатись.

Під час заходу відбувся діалог учасників.

На завершення  зустрічі   Олександра Чаплінська відповіла  на всі питання, які цікавили безробітних.