Профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 27.06.2022 08:39

Фото без опису24  червня  2022 року  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів за участю фахівця сектору Тлумацького  бюро правової допомоги  відділу Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Олександри Чаплінської  та фахівців відділу  правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлани Максим’юк та Дмитра Савуляка проведено  профінформаційний  семінар для  внутрішньо переміщених осіб.

Мета заходу – ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, станом регіонального ринку праці, перевагами  легальної зайнятості; координація спільних дій щодо вирішення проблем зайнятості та побудова ефективної моделі пошуку роботи.

Розпочала семінар заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Вікторія Пилипів, ознайомивши безробітних з метою і темою заходу, презентувала спектр послуг для населення та порядок їх надання,   детально проінформувало про вимоги  Закону України від 21.04.2022 № 2220-IX «Про внесення змін до деяких  законів України  щодо функціонування  сфер зайнятості  та загальнообов’язкового  державного соціального страхування  на випадок безробіття  під час воєнного стану», а також надала інформацію про тенденції на регіональному ринку праці.

Фахівці  Івано-Франківського  місцевого центру з надання   безоплатної вторинної правової допомоги  звернули  увагу  про вимоги Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» і  надали присутнім роз’яснення  щодо оформлення  грантових заявок для участі у програмах розвитку підприємництва від міжнародних організацій та донорів, шляхів пошуку розвитку  власної справи, співпраці з органами місцевого самоврядування.

Під час активного спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення.