Нарада щодо проведення жнивної кампанії

Дата: 30.06.2022 16:11

Фото без описуУ четвер, 30 червня, у великій залі адмінбудинку Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та його першого заступника Василя Гнатюка відбулась нарада щодо проведення жнивної кампанії на території громади. У її роботі взяли участь керівники агропромислових формувань та фермерських господарств.

Перед присутніми виступили:  головний державний інспектор з питань АПК управління Держпраці в Івано-Франківській області Микола Олексюк, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Андрій Лешко, старший інспектор патрульної поліції відділення №5 Мирослав Мельник, державний фітосанітарний інспектор Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Іван Збіглей, начальник відділення Тлумацької ДПІ – Микола Іванішин, начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Тлумацької міської ради Василь Безверхів.

Під час наради обговорювалися питання: про дотримання безпечних умов охорони праці на період проведення жнив 2022 р., про дотримання правил протипожежної безпеки при проведенні жнивної кампанії, про дотримання правил та норм при перевезенні с/г продукції в період жнив, про підготовку складських приміщень до прийому урожаю, про дотримання податкового законодавства, про зміни у використанні земель сільськогосподарського призначення у період військового стану тощо.

За результатами наради виконавцям були дані відповідні доручення.