Допомога людям з інвалідністю

Дата: 06.12.2022 08:42

Щороку на початку грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю – людей, які мають особисті потреби, деякі обмежені можливості  та колосальну жагу до життя і праці. У цей день є можливість проаналізувати, що вже зроблено на підтримку таких людей, і що ще треба зробити, щоб ніхто з них не почувався забутим та полишеним наодинці зі своїми проблемами.

В умовах воєнного часу, у цей нелегкий час для України, Тлумацька громада і працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» організували та вручили продуктові набори жителям громади – особам з особливими потребами, обмеженими можливостями.

Щиро бажаємо людям з інвалідністю життєвої сили, енергії та оптимізму, міцного здоров’я та благополуччя, віри в перемогу  та щасливого завтрашнього дня!