Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ГО «Громадський центр «Еталон» передав гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 29.12.2023 15:25
Кількість переглядів: 261

Фото без описуВ рамках реалізації проєкту HUSKROUA/2301/8.2/02 «Гуманітарна допомога Україні – багатосекторальна гуманітарна допомога в Західній Україні», вчора, 28 грудня, громадська організація «Громадський центр «Еталон» (голова правління Леся Аронець) передала в Тлумацьку міську територіальну громаду гуманітарну допомогу (набори твердого палива) на загальну суму 197653,50 грн..

Дану допомогу буде передано тимчасово переміщеним особам, частина з яких проживає в приватному секторі, а також КП «Тлумачкомунсервіс» для централізованого опалення приміщень в місцях компактного проживання ВПО, зокрема в гуртожитку ВСП «Тлумацький фаховий коледж» Львівського національного університету природокористування» в м. Тлумачі та в Івано-Франківському обласному центрі соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської обласної ради.

Висловлюємо щиру вдячність за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Ваша допомога – це відчутна підтримка нашої громади.  Нехай ваша доброта і щедрість повернуться сторицею!