Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з с. Остриня Богдан Пічак

Дата: 12.06.2024 15:47
Кількість переглядів: 142

Фото без описуСумна звістка, яка прийшла в Тлумацьку громаду з фронтів російсько-української війни, знову чорним крилом огорнула наш край.

У війні проти ненависних окупантів загинув наш захисник, військовослужбовець Збройних Сил України Богдан Пічак, 1998 р.н., з села Остриня.

На жаль, війна забирає від нас цвіт нації – молодих, мужніх, відданих Україні патріотів. У наших серцях та пам'яті Богдан назавжди залишиться Героєм, який поклав своє життя за волю України

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, побратимам, друзям, а також всім тим, хто знав цю відважну та прекрасну людину. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Низький уклін та безмежна вдячність Герою за захист рідної землі та майбутніх поколінь! Світлий, добрий спомин про захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах.

Похорон відбудеться завтра, 13.06.2024 р. в м. Івано-Франківську. Прощання із загиблим воїном розпочнеться о 9:00 год. в Будинку смутку в м. Івано-Франківську, вул. Ребета, 3.

Герої не вмирають!

Слава Україні!