Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

У війні проти російських окупаційних військ загинув солдат Тарас Кузик з села Петрилів

Дата: 09.07.2024 13:28

Фото без описуГіркий смуток війни чорним крилом огорнув нашу Тлумацьку громаду…

Захищаючи Україну від російських окупантів, під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку, загинув житель села Петрилів, стрілець-помічник гранатометника Тарас Кузик, 1997 року народження.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, побратимам, друзям, а також всім тим, хто знав мужнього та відважного воїна. Сумуємо разом з вами та підтримуємо в годину скорботи. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Невимовно тяжко, коли у боротьбі з російським агресором гинуть молоді – цвіт нації, її надія на майбутнє.

Низько схиляємо голови у скорботі перед світлою пам’яттю воїна, який захищав нас у війні проти ненависних окупантів.

Вічна пам’ять Герою та Царство Небесне!

Слава Україні!

Героям Слава!