Тлумацька міська рада

На Тлумаччині на колінах зустріли загиблого захисника Тараса Кузика

Дата: 10.07.2024 16:53
Кількість переглядів: 249

Фото без описуСмуток, жаль та біль втрати відчуває кожен українець, коли  зустрічає та проводить в останню путь воїна, який загинув, захищаючи Україну.

Сьогодні тлумачани зібралися в центрі міста та вийшли на вулиці Тлумача, щоб попрощатися із воїном Тарасом Кузиком з села Петрилів, який воював з російським агресором, що посягає на волю та незалежність України.

Місцеві мешканці, під бій дзвонів і пісню «Пливе кача по Тисині…», на колінах зустріли свого земляка. Спільно з деканом Тлумацьким о. Василем Стадником (ПЦУ) та о. Тарасом Гушулеєм (УГКЦ) усі присутні помолилися за упокій душі загиблого Героя.

Далі похоронний кортеж вирушив з м. Тлумача у с. Петрилів, а жителі сіл громади, дотичних до його маршруту, в глибокій скорботі на колінах зустрічали полеглого захисника.

Сьогодні, 10.07.2024 р., о 20:00 год. відбудеться панахида та завтра, 11.07.2024 р., об 11:00 год. – чин похорону.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять загиблому та всім, хто поклав життя за Україну. Вони будуть вічним прикладом відваги і звитяги для майбутніх поколінь українців.

Царство небесне захиснику України!

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі,

Героїв завжди пам'ятають

На небі й на рідній землі!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису