Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Онлайн співбесіда з роботодавцем

26 серпня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено  профінформаційний вебінар   «Онлайн співбесіда з роботодавцем». Мета заходу – навчити шукачів роботи навичкам підготовки до онлайн – співбесіди  та прийомам самопрезентації.

Учасники дізналися про що потрібно подбати ще до початку онлайн – співбесіди, до чого бути готовим на онлайн – співбесіді з роботодавцем, головні правила співбесіди. Фахівець розповіла про помилки у формуванні відповідей на співбесіді, професійні та особисті якості, які оцінює роботодавець, етапи співбесіди, прийоми ділового спілкування, методи самопрезентації,  оптимальний час проведення співбесіди та  як правильно завершити онлайн – співбесіду.

Після завершення заходу учасники дякували за корисну та цікаву інформацію.