Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2020 року

27.10.2020р.

У січні–вересні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 92,6% (в Україні – 93%), що відповідає 15 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–вереснем 2019р. індекс промислової продукції становив 102,4%, переробної – 96,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 74,7%.

Збільшення випуску продукції проти січня–вересня 2019р. одержано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 13,9%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 6,4%, машинобудуванні – на 5,9%, у добуванні сирої нафти та природного газу – на 2,5%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,7%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 11%), у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (на 19,7%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 24,4%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 24,8%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 26,4%).

У вересні 2020р. проти попереднього місяця індекс промислової продукції склав 109,1%. Зростання обсягів промислового виробництва у вересні 2020р. порівняно з серпнем 2020р. відбулося за усіма видами діяльності (на 1,9–35%), крім підприємств добувної промисловості і розроблення кар’єрів.

У порівнянні з відповідним місяцем попереднього року індекс промислової продукції у вересні 2020р. склав 105,5% (у серпні 2020р. – 92,6%).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Стан роздрібної торгівлі області  у січнівересні 2020 року

Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців  області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–вересні 2020р. населенню реалізовано товарів на 19,1 млрд.грн. Індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах до січня–вересня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 103,1% (в Україні – 106,7%). За цим показником Івано-Франківщина  посіла 19 місце серед регіонів України.

Через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) упродовж січня–вересня 2020р. продано товарів на 11,9 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 3,8% більше обсягу відповідного періоду попереднього року. В цілому по Україні роздрібний товарооборот підприємств зріс у порівнянні з січнем–вереснем 2019р. на 6,4%.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020