Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–жовтні 2020 року

25.11.2020

У січні–жовтні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 92,5% (в Україні – 93,2%), що відповідає 16 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–жовтнем 2019р. індекс промислової продукції становив 101,9%, переробної – 95,2%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 77,1%.

Збільшення випуску продукції проти січня–жовтня 2019р. одержано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 13,7%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 9,9%, машинобудуванні – на 6,6%, у добуванні сирої нафти та природного газу – на 2%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 5,7%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 13,1%), у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (на 19,5%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 22,3%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 23,2%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 23,9%).

У жовтні 2020р. проти попереднього місяця індекс промислової продукції склав 93,1%. Зменшення обсягів промислового виробництва у жовтні 2020р. порівняно з вереснем 2020р. відбулося у більшості галузей промисловості (на 1,1–21,8%), крім підприємств з добування сирої нафти і природного газу, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, де приріст продукції склав 3,4 та 15,4% відповідно.

Довідка: тел. (0342)79-20-57; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm